HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 29 Tetor 2020
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16
 Kronika e ndeshjes: Java 10 - E diel, 08. Nentor 2015 - 13:00 h

Bylis Kukësi
1 1

 Detajet e ndeshjes
Match Date : E diel, 08 Nentor 2015
Match Time : 13:00 h
Match number : 4
 
Playground : Stadiumi "Adush Muça" - Ballsh
Match referee(s): Laver ALLA , Skerdi GRECA , Gazmend BIMI , Devis KORESHI
 
Spektatore : 300
Weather: sunny
Fieldcondition: normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Penallti
  • 66' : Jean CARIOCA ( 1 )
  Gol
  • 87' : Orgest GAVA ( 1 )
   Karton i verdhe
   • 90' : Brunild PEPA ( 1 )
   • 88' : Felipe MOREIRA ( 1 )