HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 15 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15
 Ekipi - Kukësi [KUK]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Ervis KOCIErvis KOCI  - (-)211-------
 Dmitri STAJILADmitri STAJILA  - (-)44--------
 Argent HALILAJArgent HALILAJ  Republika e Shqiperise16. Nentor 1982 (41)2222-1--2---
 Ibrahim BEJTEIbrahim BEJTE  Republika e Shqiperise15. Shtator 1989 (34)----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 --2---
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Marcio Borges PITMarcio Borges PIT  - (-)114712-------
 Julian BRAHJAJulian BRAHJA  Republika e Shqiperise06. Dhjetor 1980 (43)3-3---------
 Dritan SMAJLIDritan SMAJLI  Republika e Shqiperise12. Shkurt 1985 (39)2222-2--51--1-
 Ylli SHAMETIYlli SHAMETI  Republika e Shqiperise07. Qershor 1984 (40)251114-1-21----
 Erjon DUSHKUErjon DUSHKU  Republika e Shqiperise25. Shkurt 1985 (39)2323-15-5-1---
 Rahman HALLACIRahman HALLACI  Republika e Shqiperise12. Nentor 1983 (40)2929-4--1-----
 Roland PEQINIRoland PEQINI  Republika e Shqiperise25. Nentor 1990 (33)44-1--1-----
 Renato MALOTARenato MALOTA  Republika e Shqiperise24. Qershor 1989 (35)2929-31-4-----
 Ivan GVOZDENOVICIvan GVOZDENOVIC  Serbia, Republic of19. Gusht 1978 (45)431---------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 9-2021-1-
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Igli ALLMUCAIgli ALLMUCA  Republika e Shqiperise25. Tetor 1980 (43)4221--------
 Ndricim HALILINdricim HALILI  - (-)55----------
 Fjoart JONUZIFjoart JONUZI  - (-)1-1---------
 Kushtrim LUSHTAKUKushtrim LUSHTAKU  - (-)25241145-101----
 Gledi MICIGledi MICI  Republika e Shqiperise06. Shkurt 1991 (33)9811--21----
 Albi DOSTIAlbi DOSTI  Republika e Shqiperise13. Janar 1991 (33)10191--2-----
 Edon HASANIEdon HASANI  Republika e Shqiperise09. Janar 1992 (32)201374--5-----
 Hair ZEQIRIHair ZEQIRI  Republika e Shqiperise11. Tetor 1988 (35)292817316--1--
 Yll HOXHAYll HOXHA  Republika e Kosoves26. Dhjetor 1987 (36)2315851-3---1-
 Besar MUSOLLIBesar MUSOLLI  Republika e Kosoves28. Shkurt 1989 (35)232125--4-----
 Francisco JEFFERSONFrancisco JEFFERSON  - (-)23203121-1---2-
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 191534114-
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Ivan PERICIvan PERIC  - (-)6241--2-----
 Vilfor HYSAVilfor HYSA  Republika e Shqiperise09. Shtator 1989 (34)2719895-------
 Pero PEJICPero PEJIC  Croatia, Republic of28. Nentor 1982 (41)3030-327-2--4-1
 Rigers DUSHKURigers DUSHKU  Republika e Shqiperise08. Shtator 1991 (32)312---------
 Allisson RICARDO FARAMILIOAllisson RICARDO FARAMILIO  - (-)2-2---------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 5115741541
 Stafi i Kukësi [Kukësi]

 Funksioni
Artim SHAQIRIArtim SHAQIRI  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer
Miodrag RADANOVICMiodrag RADANOVIC  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer
Ivan GVOZDENOVICIvan GVOZDENOVIC  Serbia, Republic of19. Gusht 1978 (45)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Zv/Tranjer