HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 22 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Lajme nga Perfaqesuesja e Kosoves
Përfaqësuesja / Duraku: E kam merituar të jem pjesë e Përfaqësueses
nga Yll Begu    E martë, 29 Mars 2011 11:03    pdfShtypEmail
roland-durakuMbrojtësi aktual i Lirisë, Roland Duraku ndihet i zhgënjyer me anashkalimin që i bëri përzgjedhësi, Albert Bunjaki, për miqësoren kundër Renovës (0:0). Futbollisti gjakovar ka qenë...
Lexo ma...
 
Përfaqësuesja / Rama: Kam pritur një lojë më të mirë
nga Yll Begu    E hënë, 28 Mars 2011 12:55    pdfShtypEmail
valdet-ramaSulmuesi i Orebros, Valdet Rama, deklaroi se loja në miqësoren kundër Renovës nuk ka qenë e mirë përkundër angazhimit të madh të futbollistëve. “Nuk kam parashikuar se kjo miqësore do...
Lexo ma...
 
Përfaqësuesja / Toski: Klubi nuk do të më lironte nëse do ta dinte gjendjen e fushës!
nga Yll Begu    E hënë, 28 Mars 2011 12:51    pdfShtypEmail
fatontoskiMesfushori Bohumit, Faton Toski pas miqësores që Përfaqësuesja e Kosovës e zhvilloi me Renovën në Prishtinë, deklaroi se nëse drejtuesit e klubit gjerman do të ishin të informuar për...
Lexo ma...
 
Përfaqësuesja / Rashkaj: Terreni i vështirë nuk na lejoi të shfaqim cilësi
nga Yll Begu    E hënë, 28 Mars 2011 12:33    pdfShtypEmail
anelrashkajKapiteni i Përfaqësueses së Kosovës, Anel Rashkaj, ka qenë i zhgënjyer për faktin që nuk arritën t’i kënaqin me lojë dashamirët e futbollit kosovar në ndeshjen  miqësore kundër...
Lexo ma...
 
Përfaqësuesja / Kosova zhgënjen me lojë e rezultat
nga Yll Begu    E diel, 27 Mars 2011 17:49    pdfShtypEmail
perfaqesuesja27marssPërfaqësuesja e Kosovës ka zhgënjyer tifozët me lojën e paraqitur në miqësoren e zhvilluar sot Stadiumin e Qytetit në Prishtinë kundër kampionit të Maqedonisë, Renovës, duke e mbyllur...
Lexo ma...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL