HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 26 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Lajme nga Perfaqesuesja e Kosoves
Kosova U-19 në Turneun Ndërkombëtar Tilki të Hungarisë
nga AlbaniaSoccer    E enjte, 17 Shtator 2009 16:40    pdfShtypEmail
ffkFatmir BytyçiSekretari i përgjithshëm i Federatës së Futbollit të Kosovës (FFK)-së, Eroll Salihu, sot ka pritur në një takim përfaqësuesen e Ambasadës...
Lexo ma...
 
FIFA i shkruan FFK-së
nga Klevis Bejkolli    E martë, 08 Shtator 2009 16:46    pdfShtypEmail
fifa_logo-new“I nderuari president Vokrri, ju faleminderit për letrën tuaj të datës 24 gusht, 2009. Ne jemi duke shqyrtuar situatën (rastin) tuaj në pikëpamje jo vetëm të...
Lexo ma...
 
Albert Bunjaku: Gjithkush është i mirepritur
nga AlbaniaSoccer    E diel, 06 Shtator 2009 15:43    pdfShtypEmail
albert_bunjaku_kosovaDrejtuesi i përfaqësues së Kosovës në futboll, Albert Bunjaku, në një intervistë për “albaniasoccer.com”, ka thënë se është privilegj dhe...
Lexo ma...
 
Ikën Rugova, vjen Bunjaku
nga AlbaniaSoccer    E mërkurë, 05 Gusht 2009 05:13    pdfShtypEmail
albert_bunjakuPrishtinë  - Ish futbollisti i njohur i Kosovës, Edmond Rugova, ka dhënë dorëheqje nga posti i selektorit të përfaqësues së Kosovës në Futboll. Ndërkohë...
Lexo ma...
 
  • «
  •  Fillo 
  •  Para 
  •  21 
  •  Tjetri 
  •  Fund 
  • »


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL