HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 19 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kualifikimi Boterori Rusi 2018

Player Information - Elseid Hysaj

Personal data

Picture of Elseid Hysaj
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Elseid Hysaj
Birthday (Age):20. Shkurt 1994 (30)
Jersey Number:4
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Monday September 05ShqiperivsMaqedoni100--------
Thursday October 06LihtenshteinvsShqiperi100--------
Sunday October 09ShqiperivsSpanje100--------
Saturday November 12ShqiperivsIzrael101--------
Friday March 24ItalivsShqiperi100--------
Saturday September 02ShqiperivsLihtenshtein100--------
Tuesday September 05MaqedonivsShqiperi100--------
Friday October 06SpanjevsShqiperi100--------
Monday October 09ShqiperivsItali100--------
Games total901--------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Uefa Nation League 2018Shqiperi------------
Kualifikimi Boterori Rusi 2018Shqiperi55-1--------
Euro 2016 - France 2016Shqiperi11----------
Kualifikimi EURO 2016 - France 2016Shqiperi22----------
Fifa World Cup - Brazil 2014Shqiperi1-1---------
U-17 InternationalsShqiperia U-1711----------
Ndeshje miqesoreShqiperi541---------
Career Total151321--------

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Uefa Nation League 20182018ShqiperiMbrojtes
Kualifikimi Boterori Rusi 20182016-17ShqiperiMbrojtes
Euro 2016 - France 20162016ShqiperiMbrojtes
Kualifikimi EURO 2016 - France 20162016ShqiperiMbrojtes
Fifa World Cup - Brazil 20142012-13ShqiperiMbrojtes
U-17 Internationals2010Shqiperia U-17Mesfushor
Ndeshje miqesore2009-10ShqiperiMbrojtes