HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 12 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Euro 2016 - France 2016
 Ekipi - Shqiperi [ALB]

Foto e Ekipit [Shqiperi]

 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
1Etrit BERISHAEtrit BERISHA  Republika e Shqiperise10. Mars 1989 (35)33--------
12Orges SHEHIOrges SHEHI  Republika e Shqiperise20. Shtator 1977 (46)----------
23Alban HOXHAAlban HOXHA  Republika e Shqiperise23. Maj 1987 (37)----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
4Elseid HysajElseid Hysaj  Republika e Shqiperise20. Shkurt 1994 (30)33----------
5Lorik CANALorik CANA  Republika e Shqiperise27. Prill 1983 (41)211---11----
6Frederic VESELIFrederic VESELI  Republika e Shqiperise20. Nentor 1992 (31)1-1---------
7Ansi AGOLLIAnsi AGOLLI  Republika e Shqiperise11. Tetor 1982 (41)33----------
15Mergim MAVRAJMergim MAVRAJ  Republika e Shqiperise09. Qershor 1986 (38)33----1-----
17