HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 27 Maj 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kualifikimi Boterori Rusi 2018
 Kronika e ndeshjes: Ndeshjet 5 - E premte, 24. Mars 2017 - 22:45 h

ItaliShqiperi
20

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E premte, 24 Mars 2017
Match Time :22:45 h
Match number :1
 
Playground :Stadiumi Renzo Barbera - Palermo
 
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
  Mbrojtes
   Mesfushor
    Sulmues

      Zevendesimet

      Tranjer
        Eventet
       Karton i verdhe
        • 11' : Ledion MEMUSHAJ ( 1 )
        • 23' : Ansi AGOLLI ( 1 )
        • 79' : Frederic VESELI ( 1 )
        • 84' : Odhise ROSHI ( 1 )
        • 87' : Burim KUKELI ( 1 )