HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 01 Gusht 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2018-19
KlasifikimiGrupi A
Pozicioni EkipiPl W D L +/- Pts
1same(1)Vllaznia220036
2up(4)Dinamo220036
3up(6)Iliria210113
4down(1)Erzeni210103
-up(6)Korabi210103
-up(9)Veleciku210103
7down(1)Beselidhja2101-13
-down(4)Shenkolli2101-13
9same(9)Vora2002-20
10down(6)Burreli2002-30

Grupi B
Pozicioni EkipiPl W D L +/- Pts
1up(3)Egnatia220026
2up(5)Lushnja211014
-up(5)Tomori211014
4up(8)Bylis210113
-down(1)Oriku210113
6up(7)Besa210103
-down(2)Pogradeci210103
8down(3)Apolonia210103
9up(10)Elbasani2002-30
10down(8)Turbina2002-30


Play-off Superlige Play Out Kategoria e Dyte