HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 22 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Vala Superliga Kosove 2016-17
Match Schedule for LIRIAIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
120.08.201617:00 hDRENICA - LIRIA2-1thumbs_down.png
227.08.201617:00 hLIRIA - PRISHTINA1-2thumbs_down.png
307.09.201617:00 hTREPCA - LIRIA1-4thumbs_up.png
411.09.201617:00 hLIRIA - DRITA3-1thumbs_up.png
518.09.201617:00 hKF LLAPI - LIRIA2-0thumbs_down.png
623.09.201617:00 hTREPCA 89 - LIRIA2-0thumbs_down.png
728.09.201617:00 hLIRIA - HAJVALIA3-0thumbs_up.png
812.10.201617:00 hBESA - LIRIA2-0thumbs_down.png
915.10.201617:00 hLIRIA - GJILAN1-0thumbs_up.png
1022.10.201617:00 hFERONIKELI - LIRIA1-0thumbs_down.png
1130.10.201617:00 hLIRIA - FERIZAJ3-0thumbs_up.png
1202.11.201616:00 hLIRIA - DRENICA1-1draw.png
1306.11.201616:00 hPRISHTINA - LIRIA1-0thumbs_down.png
1416.11.201616:00 hLIRIA - TREPCA1-0thumbs_up.png
1520.11.201615:00 hDRITA - LIRIA1-0thumbs_down.png
1627.11.201615:00 hLIRIA - KF LLAPI0-0draw.png
1730.11.201615:00 hLIRIA - TREPCA 890-3thumbs_down.png
1825.02.201715:00 hHAJVALIA - LIRIA2-4thumbs_up.png
1905.03.201715:00 hLIRIA - BESA0-1thumbs_down.png
2008.03.201715:00 hGJILAN - LIRIA0-0draw.png
2112.03.201715:00 hLIRIA - FERONIKELI1-3thumbs_down.png
2219.03.201716:00 hFERIZAJ - LIRIA0-0draw.png
2302.04.201717:00 hTREPCA 89 - LIRIA-