HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 19 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Vala Superliga Kosove 2016-17
Match Schedule for KF LLAPIIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
119.08.201617:00 hPRISHTINA - KF LLAPI3-1thumbs_down.png
228.08.201617:00 hKF LLAPI - TREPCA2-1thumbs_up.png
307.09.201617:00 hDRITA - KF LLAPI0-1thumbs_up.png
411.09.201617:00 hTREPCA 89 - KF LLAPI3-0thumbs_down.png
518.09.201617:00 hKF LLAPI - LIRIA2-0thumbs_up.png
624.09.201617:00 hHAJVALIA - KF LLAPI0-2thumbs_up.png
729.09.201617:00 hKF LLAPI - BESA3-2thumbs_up.png
812.10.201617:00 hGJILAN - KF LLAPI0-1thumbs_up.png
916.10.201617:00 hKF LLAPI - FERONIKELI0-3thumbs_down.png
1023.10.201617:00 hFERIZAJ - KF LLAPI0-0draw.png
1130.10.201617:00 hKF LLAPI - DRENICA1-0thumbs_up.png
1203.11.201616:00 hKF LLAPI - PRISHTINA0-0draw.png
1306.11.201616:00 hTREPCA - KF LLAPI0-1thumbs_up.png
1416.11.201616:00 hKF LLAPI - DRITA1-0thumbs_up.png
1520.11.201615:00 hKF LLAPI - TREPCA 892-0thumbs_up.png
1627.11.201615:00 hLIRIA - KF LLAPI0-0draw.png
1701.12.201615:00 hKF LLAPI - HAJVALIA3-1thumbs_up.png
1825.02.201715:00 hBESA - KF LLAPI1-0thumbs_down.png
1904.03.201715:00 hKF LLAPI - GJILAN1-0thumbs_up.png
2008.03.201715:00 hFERONIKELI - KF LLAPI1-0thumbs_down.png
2111.03.201715:00 hKF LLAPI - FERIZAJ0-0draw.png
2218.03.201716:00 hDRENICA - KF LLAPI2-0thumbs_down.png
2302.04.201717:00 hKF LLAPI - DRITA-