HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 23 Shtator 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Vala Superliga Kosove 2016-17
Match Schedule for HAJVALIAIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
121.08.201617:00 hFERIZAJ - HAJVALIA4-0thumbs_down.png
228.08.201617:00 hHAJVALIA - DRENICA1-2thumbs_down.png
307.09.201617:00 hPRISHTINA - HAJVALIA3-0thumbs_down.png
410.09.201617:00 hHAJVALIA - TREPCA1-1draw.png
518.09.201617:00 hDRITA - HAJVALIA0-1thumbs_up.png
624.09.201617:00 hHAJVALIA - KF LLAPI0-2thumbs_down.png
728.09.201617:00 hLIRIA - HAJVALIA3-0thumbs_down.png
812.10.201617:00 hTREPCA 89 - HAJVALIA1-0thumbs_down.png
915.10.201617:00 hHAJVALIA - BESA0-0draw.png
1023.10.201617:00 hGJILAN - HAJVALIA1-0thumbs_down.png
1128.10.201617:00 hHAJVALIA - FERONIKELI2-3thumbs_down.png
1202.11.201616:00 hHAJVALIA - FERIZAJ0-0draw.png
1305.11.201616:00 hDRENICA - HAJVALIA1-0thumbs_down.png
1415.11.201616:00 hHAJVALIA - PRISHTINA0-0draw.png
1520.11.201615:00 hTREPCA - HAJVALIA3-0thumbs_down.png
1626.11.201614:00 hHAJVALIA - DRITA0-1thumbs_down.png
1701.12.201615:00 hKF LLAPI - HAJVALIA3-1thumbs_down.png
1825.02.201715:00 hHAJVALIA - LIRIA2-4thumbs_down.png
1903.03.201715:00 hHAJVALIA - TREPCA 890-4thumbs_down.png
2008.03.201715:00 hBESA - HAJVALIA4-0thumbs_down.png
2111.03.201715:00 hHAJVALIA - GJILAN1-2thumbs_down.png
2217.03.201716:00 hFERONIKELI - HAJVALIA6-1thumbs_down.png
2302.04.201717:00 hGJILAN - HAJVALIA-