HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 24 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kupa e Shqiperise 2013-14

Player Information - Arsen HAJDARI

Personal data

Picture of Arsen HAJDARI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Arsen HAJDARI
Birthday (Age):25. Shkurt 1989 (35)
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Wednesday February 12VllazniavsFlamurtari100--------
Games total100--------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kupa e Shqiperise 2019-20Vllaznia------------
Kupa e Shqiperise 2018-19Vllaznia------------
Kategoria 1 2018-19Vllaznia44-24-1-----
Kategoria Superiore 2017-18Vllaznia4-4---------
Kategoria Superiore 2016-17Vllaznia1-1---1-----
Kategoria Superiore 2014-15Vllaznia1510552-------
Kupa e Shqiperise 2014-15Vllaznia----------1-
Kategoria Superiore 2013-14Vllaznia1414-14-1-----
Kupa e Shqiperise 2013-14Vllaznia11----------
Kategoria Superiore 2012-13Vllaznia1010-44-1-----
Kategoria 1 2012-13Ada------------
Kategoria Superiore 2011-12Vllaznia109114-3-----
Kategoria 1 2011-12Ada------------
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-11DRENICA------------
Kategoria 1 2009-10Ada1110144-1-----
Career Total7058121722-8---1-

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20VllazniaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19VllazniaMesfushor
Kategoria 1 2018-192018-19VllazniaMesfushor
Kategoria Superiore 2017-182017-18VllazniaMesfushor
Kategoria Superiore 2016-172016-17VllazniaMesfushor
Kategoria Superiore 2014-152014-15VllazniaSulmues
Kupa e Shqiperise 2014-152014-15VllazniaMesfushor
Kategoria Superiore 2013-142013-14VllazniaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2013-142013-14VllazniaSulmues
Kategoria Superiore 2012-132012-13VllazniaMesfushor
Kategoria 1 2012-132012-13AdaSulmues
Kategoria Superiore 2011-122011-12VllazniaMesfushor
Kategoria 1 2011-122011-12AdaSulmues
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-112010-11DRENICAMbrojtes
Kategoria 1 2009-102009-10AdaMesfushor