HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 18 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12

Player Information - Valon BAJRAMI

Personal data

Picture of Valon BAJRAMI
Nationality:Republika e Kosoves Republika e Kosoves
Name:Valon BAJRAMI
Birthday (Age):22. Tetor 1986 (37)
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday August 27DRENICAvsDRITA010--------
Wednesday September 07VELLAZNIMIvsDRENICA101--------
Saturday September 10DRENICAvsHYSI100--1-----
Sunday September 18LEPENCIvsDRENICA100--1-----
Sunday October 16DRENICAvsPRISHTINA100--------
Saturday October 22LIRIAvsDRENICA100--------
Sunday October 30TREPCA 89vsDRENICA010--------
Saturday November 05DRITAvsDRENICA100--------
Wednesday November 09DRENICAvsVELLAZNIMI100--------
Sunday November 13HYSIvsDRENICA010--------
Wednesday November 23TREPCAvsDRENICA101--------
Games total832--2-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-13DRENICA------------
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12DRENICA431---2-----
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-11KEK-U44--2-1-----
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-10KEK-U44-21-2-----
Career Total1211123-5-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-132012-13DRENICAMesfushor
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-122011-12DRENICAMesfushor
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-112010-11KEK-USulmues
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-102009-10KEK-UPLAYERS