HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 25 Janar 2022
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12
 Kronika e ndeshjes: Java 17 - E mërkurë, 23. Nentor 2011 - 14:00 h

TREPCADRENICA
12

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E mërkurë, 23 Nentor 2011
Match Time :14:00 h
 
Match referee(s):Fatlum BERISHA, Artan HOXHAJ, Antigon REXHEPI
 

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Gol
 • 41' : Berat HYSENI ( 1 | Gjuajtje me kokë )
 • 30' : Drilon DOBRA ( 1 | Gjuajtje e forte )
 • 90' : Genc HAMITI ( 1 )
Karton i verdhe
 • ' : Leart EMINI ( 1 )
 • ' : Senad LEKAJ ( 1 )
 • ' : Jasir Gëzim RRUSTJA ( 1 )
 • ' : Bardhyl KACIU ( 1 )
 • ' : Azem BEJTA ( 1 )
 • ' : Artan RRACAJ ( 1 )
Karton i verdhe-kuq
  • 85' : Azem BEJTA ( 1 )