HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 17 Dhjetor 2017
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2016-17
Rezultatet - Java 20 (05.02.2017 - 06.02.2017)

E diel, 05.02.2017 - 20. Java
 16:00 hKukësiTeuta1 - 0 
 16:00 hLaciTirana1 - 0 
 19:00 hPartizaniVllaznia2 - 1 
E hënë, 06.02.2017 - 20. Java
 16:00 hKorabiSkenderbeu0 - 1 
 19:00 hFlamurtariLuftetari2 - 1