HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 01 Mars 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2012-13
Match Schedule for VELLAZNIMIIcal export

 MDDateTimeHome Team   Away TeamResultReferee 
121.08.201218:00 hVELLAZNIMI - KOSOVA(V)0-0-draw.png
227.08.201218:00 hPRISHTINA - VELLAZNIMI2-0-thumbs_down.png
302.09.201216:00 hVELLAZNIMI - TREPCA1-0-thumbs_up.png
405.09.201217:00 hVELLAZNIMI - LIRIA3-1-thumbs_up.png
517.09.201217:00 hDRENICA - VELLAZNIMI1-1-draw.png
623.09.201216:00 hVELLAZNIMI - DRITA0-0-draw.png
728.09.201216:00 hTREPCA 89 - VELLAZNIMI1-0-thumbs_down.png
803.10.201116:00 hVELLAZNIMI - BESA0-0-draw.png
events.png906.10.201216:00 hHYSI - VELLAZNIMI1-0-thumbs_down.png
1014.10.201216:00 hVELLAZNIMI - HAJVALIA1-0-thumbs_up.png
1121.10.201216:30 hFERONIKELI - VELLAZNIMI1-0-thumbs_down.png
1228.10.201215:00 hKOSOVA(V) - VELLAZNIMI1-0-thumbs_down.png
1304.11.201215:00 hVELLAZNIMI - PRISHTINA0-1-thumbs_down.png
1407.11.201214:00 hTREPCA - VELLAZNIMI1-0-thumbs_down.png
1511.11.201214:00 hLIRIA - VELLAZNIMI1-1-draw.png
1614.11.201214:00 hVELLAZNIMI - DRENICA1-0-thumbs_up.png
1718.11.201214:00 hDRITA - VELLAZNIMI3-1-thumbs_down.png
1808.03.201314:00 hVELLAZNIMI - TREPCA 891-1-draw.png
1919.03.201315:00 hBESA - VELLAZNIMI3-0-thumbs_down.png
2024.03.201316:00 hVELLAZNIMI - HYSI3-1-thumbs_up.png
2131.03.201316:30 hHAJVALIA - VELLAZNIMI2-1-thumbs_down.png
2203.04.201316:30 hVELLAZNIMI - FERONIKELI0-1-thumbs_down.png
2307.04.201316:30 hFERONIKELI - VELLAZNIMI2-1-thumbs_down.png
2413.04.201316:00 hVELLAZNIMI - DRITA1-1-draw.png
2520.04.201316:00 hTREPCA - VELLAZNIMI2-0-thumbs_down.png
2624.04.201316:00 hVELLAZNIMI - TREPCA 891-1-draw.png
2728.04.201314:00 hPRISHTINA - VELLAZNIMI5-0-thumbs_down.png
2805.05.201317:00 hVELLAZNIMI - HYSI0-0-draw.png
2911.05.201317:00 hDRENICA - VELLAZNIMI3-0-draw.png
3015.05.201317:00 hVELLAZNIMI - KOSOVA(V)0-1-thumbs_down.png
3119.05.201318:00 hBESA - VELLAZNIMI2-0-thumbs_down.png
3225.05.201318:00 hLIRIA - VELLAZNIMI2-5-thumbs_up.png
3302.06.201318:00 hVELLAZNIMI - HAJVALIA1-2-thumbs_down.png