HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 02 Mars 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2012-13
Rezultatet - Java 3 (01.09.2012 - 02.09.2012)

E premte, 31.08.2012 - 3. Java
  17:00 hBESAHYSI0 - 0   ShH
E shtunë, 01.09.2012 - 3. Java
Show Events of Match 17:00 hLIRIAPRISHTINA0 - 1  -
  18:00 hDRENICAKOSOVA(V)1 - 1   BA
E diel, 02.09.2012 - 3. Java
  16:00 hVELLAZNIMITREPCA1 - 0   SQGj
  18:00 hTREPCA 89HAJVALIA1 - 1   RLO
E hënë, 03.09.2012 - 3. Java
  17:00 hDRITAFERONIKELI4 - 1   SQ