HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 19 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2012-13
Match Schedule for LIRIAIcal export

 MDDateTimeHome Team   Away TeamResultReferee 
123.08.201218:00 hLIRIA - FERONIKELI2-0-thumbs_up.png
226.08.201217:30 hKOSOVA(V) - LIRIA2-1-thumbs_down.png
events.png301.09.201217:00 hLIRIA - PRISHTINA0-1-thumbs_down.png
405.09.201217:00 hVELLAZNIMI - LIRIA3-1-thumbs_down.png
515.09.201217:00 hLIRIA - TREPCA0-0-draw.png
622.09.201216:00 hLIRIA - DRENICA1-1-draw.png
730.09.201216:00 hDRITA - LIRIA1-1-draw.png
803.10.201116:00 hLIRIA - TREPCA 890-2-thumbs_down.png
907.10.201216:00 hBESA - LIRIA0-3-thumbs_up.png
1013.10.201215:00 hLIRIA - HYSI1-1-draw.png
1121.10.201216:30 hHAJVALIA - LIRIA3-0-thumbs_down.png
1228.10.201215:00 hFERONIKELI - LIRIA1-1-draw.png
1303.11.201215:00 hLIRIA - KOSOVA(V)1-1-draw.png
1407.11.201214:00 hPRISHTINA - LIRIA3-0-thumbs_down.png
1511.11.201214:00 hLIRIA - VELLAZNIMI1-1-draw.png
1614.11.201214:00 hTREPCA - LIRIA3-1-thumbs_down.png
1717.11.201214:00 hDRENICA - LIRIA2-0-thumbs_down.png
1809.03.201314:00 hLIRIA - DRITA1-3-thumbs_down.png
1920.03.201315:00 hTREPCA 89 - LIRIA1-0-thumbs_down.png
2023.03.201316:00 hLIRIA - BESA0-0-draw.png
2131.03.201316:30 hHYSI - LIRIA1-0-thumbs_down.png
2203.04.201316:30 hLIRIA - HAJVALIA0-0-draw.png
2307.04.201316:30 hHAJVALIA - LIRIA2-0-thumbs_down.png
2415.04.201316:00 hLIRIA - FERONIKELI1-2-thumbs_down.png
2521.04.201316:00 hDRITA - LIRIA2-2-draw.png
2625.04.201316:00 hLIRIA - TREPCA1-3-thumbs_down.png
2728.04.201314:00 hTREPCA 89 - LIRIA2-1-thumbs_down.png
2804.05.201317:00 hLIRIA - PRISHTINA0-2-thumbs_down.png
2912.05.201317:00 hHYSI - LIRIA5-0-thumbs_down.png
3015.05.201317:00 hLIRIA - DRENICA0-1-thumbs_down.png
3119.05.201318:00 hKOSOVA(V) - LIRIA4-0-thumbs_down.png
3225.05.201318:00 hLIRIA - VELLAZNIMI2-5-thumbs_down.png
3302.06.201318:00 hBESA - LIRIA--