HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 02 Mars 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2012-13
Rezultatet - Java 29 (11.05.2013 - 12.05.2013)

E shtunë, 11.05.2013 - 29. Java
  17:00 hDRENICAVELLAZNIMI3 - 0Gjyqtari kryesor Genc Nuza është sulmuar nga futbollistët e Vëllaznimit pas ndëshkimit me karton të kuq të Desaret Dervishit.  BA
  17:00 hTREPCADRITA3 - 1   AJ
  18:00 hBESAKOSOVA(V)0 - 0   ShH
E diel, 12.05.2013 - 29. Java
  17:00 hHYSILIRIA5 - 0   SM
  17:00 hTREPCA 89FERONIKELI0 - 0   RLO
  18:00 hPRISHTINAHAJVALIA3 - 2   SO