HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 22 Mars 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2012-13
Match Schedule for TREPCA 89Ical export

 MDDateTimeHome Team   Away TeamResultReferee 
120.08.201218:00 hTREPCA 89 - BESA2-0-thumbs_up.png
225.08.201217:00 hHYSI - TREPCA 890-0-draw.png
302.09.201218:00 hTREPCA 89 - HAJVALIA1-1-draw.png
405.09.201217:00 hFERONIKELI - TREPCA 891-4-thumbs_up.png
514.09.201217:00 hTREPCA 89 - KOSOVA(V)2-0-thumbs_up.png
622.09.201216:00 hPRISHTINA - TREPCA 891-2-thumbs_up.png
728.09.201216:00 hTREPCA 89 - VELLAZNIMI1-0-thumbs_up.png
803.10.201116:00 hLIRIA - TREPCA 890-2-thumbs_up.png
907.10.201216:00 hTREPCA 89 - DRENICA2-2-draw.png
1014.10.201216:00 hDRITA - TREPCA 892-1-thumbs_down.png
1121.10.201216:30 hTREPCA 89 - TREPCA1-0-thumbs_up.png
1227.10.201215:00 hBESA - TREPCA 891-0-thumbs_down.png
1304.11.201215:00 hTREPCA 89 - HYSI3-0-thumbs_up.png
1408.11.201214:00 hHAJVALIA - TREPCA 891-0-thumbs_down.png
1511.11.201214:00 hTREPCA 89 - FERONIKELI0-0-draw.png
1615.11.201214:00 hKOSOVA(V) - TREPCA 890-0-draw.png
1718.11.201214:00 hTREPCA 89 - PRISHTINA1-1-draw.png
1808.03.201314:00 hVELLAZNIMI - TREPCA 891-1-draw.png
1920.03.201315:00 hTREPCA 89 - LIRIA1-0-thumbs_up.png
2023.03.201316:00 hDRENICA - TREPCA 890-0-draw.png
2131.03.201316:30 hTREPCA 89 - DRITA2-0-thumbs_up.png
2203.04.201316:30 hTREPCA - TREPCA 890-1-thumbs_up.png
2307.04.201316:30 hTREPCA 89 - HYSI1-0-thumbs_up.png
2414.04.201316:00 hDRENICA - TREPCA 891-3-thumbs_up.png
2521.04.201314:00 hTREPCA 89 - KOSOVA(V)3-1-thumbs_up.png
2624.04.201316:00 hVELLAZNIMI - TREPCA 891-1-draw.png
2728.04.201314:00 hTREPCA 89 - LIRIA2-1-thumbs_up.png
2804.05.201317:00 hHAJVALIA - TREPCA 892-1-thumbs_down.png
2912.05.201317:00 hTREPCA 89 - FERONIKELI0-0-draw.png
3015.05.201317:00 hDRITA - TREPCA 892-1-thumbs_down.png
3119.05.201318:00 hTREPCA 89 - TREPCA2-1-thumbs_up.png
3226.05.201318:00 hTREPCA 89 - BESA2-3-thumbs_down.png
3302.06.201318:00 hPRISHTINA - TREPCA 892-0-thumbs_down.png