HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 20 Prill 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2015-16
Match Schedule for GJILANIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
123.08.201517:30 hDRITA - GJILAN0-3thumbs_up.png
230.08.201517:30 hGJILAN - LIRIA3-1thumbs_up.png
304.09.201517:30 hDRENICA - GJILAN1-2thumbs_up.png
411.09.201517:30 hHAJVALIA - GJILAN2-0thumbs_down.png
515.09.201517:30 hGJILAN - FERONIKELI1-0thumbs_up.png
619.09.201417:30 hKF ISTOGU - GJILAN1-0thumbs_down.png
725.09.201417:30 hGJILAN - KF LLAPI1-1draw.png
830.09.201516:00 hBESA - GJILAN0-0draw.png
904.10.201516:00 hGJILAN - KOSOVA(V)2-0thumbs_up.png
1018.10.201516:00 hTREPCA 89 - GJILAN0-1thumbs_up.png
1125.10.201516:00 hGJILAN - PRISHTINA0-0draw.png
1201.11.201515:00 hGJILAN - DRITA0-2thumbs_down.png
1304.11.201515:00 hLIRIA - GJILAN1-0thumbs_down.png
1407.11.201515:00 hGJILAN - DRENICA1-0thumbs_up.png
1517.11.201515:00 hGJILAN - HAJVALIA0-0draw.png
1621.11.201515:00 hFERONIKELI - GJILAN1-1draw.png
1729.11.201515:00 hGJILAN - KF ISTOGU2-1thumbs_up.png
1828.02.201615:30 hKF LLAPI - GJILAN1-1draw.png
1906.03.201615:30 hGJILAN - BESA1-0thumbs_up.png
2011.03.201615:30 hKOSOVA(V) - GJILAN0-1thumbs_up.png
2120.03.201615:30 hGJILAN - TREPCA 890-1thumbs_down.png
2227.03.201616:00 hPRISHTINA - GJILAN1-0thumbs_down.png
2303.04.201615:30 hGJILAN - PRISHTINA0-1thumbs_down.png
2407.04.201616:00 hKOSOVA(V) - GJILAN2-0thumbs_down.png
2510.04.201616:00 hGJILAN - KF ISTOGU1-0thumbs_up.png
2615.04.201617:00 hTREPCA 89 - GJILAN3-1thumbs_down.png
2724.04.201617:00 hGJILAN - BESA0-0draw.png
2801.05.201617:00 hGJILAN - DRENICA2-1thumbs_up.png
2905.05.201617:00 hKF LLAPI - GJILAN1-3thumbs_up.png
3008.05.201617:00 hGJILAN - FERONIKELI0-1thumbs_down.png
3111.05.201617:30 hHAJVALIA - GJILAN3-1thumbs_down.png
3214.05.201617:30 hGJILAN - LIRIA-