HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 22 Janar 2018
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2015-16
Rezultatet - Java 3 (04.09.2015 - 09.09.2015)

E premte, 04.09.2015 - 3. Java
 17:30 hDRENICAGJILAN1 - 2 
E shtunë, 05.09.2015 - 3. Java
 17:30 hLIRIAFERONIKELI2 - 3 
E diel, 06.09.2015 - 3. Java
 17:30 hDRITAKF ISTOGU1 - 0 
 17:30 hKOSOVA(V)HAJVALIA1 - 0 
 17:30 hTREPCA 89BESA2 - 1 
E mërkurë, 09.09.2015 - 3. Java
 17:30 hPRISHTINAKF LLAPI2 - 1