HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 11 Dhjetor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2015-16
Match Schedule for LIRIAIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
123.08.201517:30 hLIRIA - DRENICA1-1draw.png
230.08.201517:30 hGJILAN - LIRIA3-1thumbs_down.png
305.09.201517:30 hLIRIA - FERONIKELI2-3thumbs_down.png
412.09.201517:30 hKF ISTOGU - LIRIA1-3thumbs_up.png
516.09.201517:30 hLIRIA - KF LLAPI5-2thumbs_up.png
620.09.201417:30 hBESA - LIRIA3-0thumbs_down.png
727.09.201417:00 hLIRIA - KOSOVA(V)1-1draw.png
801.10.201516:00 hTREPCA 89 - LIRIA1-1draw.png
904.10.201516:00 hLIRIA - PRISHTINA1-1draw.png
1018.10.201517:00 hDRITA - LIRIA1-1draw.png
1125.10.201515:30 hLIRIA - HAJVALIA0-0draw.png
1231.10.201515:00 hDRENICA - LIRIA2-0thumbs_down.png
1304.11.201515:00 hLIRIA - GJILAN1-0thumbs_up.png
1409.11.201515:00 hFERONIKELI - LIRIA3-0thumbs_down.png
1518.11.201515:00 hLIRIA - KF ISTOGU1-0thumbs_up.png
1622.11.201515:00 hKF LLAPI - LIRIA1-0thumbs_down.png
1729.11.201515:00 hLIRIA - BESA3-1thumbs_up.png
1828.02.201615:30 hKOSOVA(V) - LIRIA1-1draw.png
1906.03.201615:30 hLIRIA - TREPCA 892-0thumbs_up.png
2012.03.201615:30 hPRISHTINA - LIRIA2-0thumbs_down.png
2120.03.201615:30 hLIRIA - DRITA1-0thumbs_up.png
2226.03.201615:30 hHAJVALIA - LIRIA3-0thumbs_down.png
2302.04.201615:30 hFERONIKELI - LIRIA2-0thumbs_down.png
2406.04.201616:00 hLIRIA - HAJVALIA3-0thumbs_up.png
2509.04.201616:00 hDRENICA - LIRIA2-0thumbs_down.png
2617.04.201617:00 hDRITA - LIRIA1-0thumbs_down.png
2724.04.201617:00 hLIRIA - PRISHTINA1-0thumbs_up.png
2801.05.201617:00 hKOSOVA(V) - LIRIA0-0draw.png
2904.05.201617:00 hLIRIA - KF ISTOGU0-1thumbs_down.png
3008.05.201617:00 hTREPCA 89 - LIRIA6-0thumbs_down.png
3111.05.201617:30 hLIRIA - BESA2-1thumbs_up.png
3214.05.201617:30 hGJILAN - LIRIA-