HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 05 Shkurt 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2015-16
Match Schedule for DRENICAIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
123.08.201517:30 hLIRIA - DRENICA1-1draw.png
229.08.201517:30 hHAJVALIA - DRENICA1-2thumbs_up.png
304.09.201517:30 hDRENICA - GJILAN1-2thumbs_down.png
412.09.201517:30 hFERONIKELI - DRENICA2-1thumbs_down.png
516.09.201517:30 hDRENICA - KF ISTOGU1-1draw.png
620.09.201417:30 hKF LLAPI - DRENICA2-1thumbs_down.png
726.09.201419:00 hDRENICA - BESA3-1thumbs_up.png
830.09.201516:00 hKOSOVA(V) - DRENICA1-0thumbs_down.png
904.10.201516:00 hDRENICA - TREPCA 891-1draw.png
1018.10.201516:00 hPRISHTINA - DRENICA1-1draw.png
1124.10.201516:00 hDRENICA - DRITA1-0thumbs_up.png
1231.10.201515:00 hDRENICA - LIRIA2-0thumbs_up.png
1304.11.201515:00 hDRENICA - HAJVALIA1-3thumbs_down.png
1407.11.201515:00 hGJILAN - DRENICA1-0thumbs_down.png
1514.11.201515:00 hDRENICA - FERONIKELI1-0thumbs_up.png
1621.11.201515:00 hKF ISTOGU - DRENICA2-1thumbs_down.png
1728.11.201515:00 hDRENICA - KF LLAPI2-1thumbs_up.png
1828.02.201615:30 hBESA - DRENICA3-1thumbs_down.png
1905.03.201615:30 hDRENICA - KOSOVA(V)2-1thumbs_up.png
2013.03.201615:30 hTREPCA 89 - DRENICA2-0thumbs_down.png
2119.03.201616:00 hDRENICA - PRISHTINA1-0thumbs_up.png
2227.03.201616:00 hDRITA - DRENICA0-1thumbs_up.png
2303.04.201615:30 hHAJVALIA - DRENICA1-0thumbs_down.png
2406.04.201616:00 hTREPCA 89 - DRENICA2-0thumbs_down.png
2509.04.201616:00 hDRENICA - LIRIA2-0thumbs_up.png
2617.04.201617:00 hBESA - DRENICA3-0thumbs_down.png
2723.04.201617:00 hDRENICA - DRITA0-4thumbs_down.png
2801.05.201617:00 hGJILAN - DRENICA2-1thumbs_down.png
2904.05.201617:00 hDRENICA - PRISHTINA0-1thumbs_down.png
3008.05.201617:00 hKF LLAPI - DRENICA3-1thumbs_down.png
3111.05.201617:30 hDRENICA - KOSOVA(V)6-2thumbs_up.png
3214.05.201617:30 hFERONIKELI - DRENICA2-1thumbs_down.png