HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 13 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10
Match Schedule for FlamurtariIcal export

 MDVenueDateTimeHome Team   Away TeamResult 
events.png1 QS 23.08.200921:00 hTirana - Flamurtari1-3thumbs_up.png
events.png2 FL 30.08.200919:00 hFlamurtari - Dinamo0-3thumbs_down.png
events.png3 SK 13.09.200918:30 hSkenderbeu - Flamurtari1-0thumbs_down.png
events.png4 FL 19.09.200918:00 hFlamurtari - Teuta0-3thumbs_down.png
events.png5 SE 26.09.200918:00 hGramozi - Flamurtari2-0thumbs_down.png
events.png6 FL 04.10.200917:30 hFlamurtari - Vllaznia2-0thumbs_up.png
events.png7 BE 18.10.200915:00 hBesa - Flamurtari1-0thumbs_down.png
events.png8 FL 25.10.200916:00 hFlamurtari - Shkumbini1-1draw.png
events.png9- 31.10.200916:00 hApolonia - Flamurtari1-1draw.png
events.png10 FL 08.11.200915:00 hFlamurtari - Laci0-0draw.png
events.png11 KA 21.11.200916:00 hKastrioti - Flamurtari1-1draw.png
events.png12 FL 30.11.200915:00 hFlamurtari - Tirana0-2thumbs_down.png
events.png13 QS 05.12.200915:30 hDinamo - Flamurtari1-0thumbs_down.png
events.png14 FL 12.12.200915:30 hFlamurtari - Skenderbeu1-1draw.png
events.png15 RB 16.12.200915:30 hTeuta - Flamurtari1-0thumbs_down.png
events.png16 FL 19.12.200915:30 hFlamurtari - Gramozi2-0thumbs_up.png
events.png17 LB 23.12.200915:30 hVllaznia - Flamurtari2-2draw.png
events.png18 FL 03.02.201016:00 hFlamurtari - Besa3-0thumbs_up.png
events.png19 FSP 29.01.201015:00 hShkumbini - Flamurtari2-1thumbs_down.png
events.png20 FL 07.02.201016:00 hFlamurtari - Apolonia2-0thumbs_up.png
events.png21 FSL 12.02.201016:00 hLaci - Flamurtari3-2thumbs_down.png
events.png22 FL 21.02.201016:00 hFlamurtari - Kastrioti2-0thumbs_up.png
events.png23 FSL 07.03.201015:00 hLaci - Flamurtari3-1thumbs_down.png
events.png24- 21.03.201017:00 hFlamurtari - Tirana3-1thumbs_up.png
events.png25 BE 28.03.201016:00 hBesa - Flamurtari1-2thumbs_up.png
events.png26- 02.04.201017:00 hFlamurtari - Dinamo2-1thumbs_up.png
events.png27 SK 11.04.201016:00 hSkenderbeu - Flamurtari0-1thumbs_up.png
events.png28- 17.04.201016:00 hFlamurtari - Kastrioti3-0thumbs_up.png
events.png29 SE 21.04.200916:00 hGramozi - Flamurtari1-1draw.png
events.png30 LB 25.04.201016:00 hVllaznia - Flamurtari1-1draw.png
events.png31- 30.04.201017:00 hFlamurtari - Apolonia1-0thumbs_up.png
events.png32 ND 14.05.201018:30 hTeuta - Flamurtari3-1thumbs_down.png
events.png33- 19.05.201018:30 hFlamurtari - Shkumbini3-2thumbs_up.png