HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 18 Shtator 2020
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10
 Kronika e ndeshjes: Java 5 - E shtunë, 26. Shtator 2009 - 18:00 h

GramoziFlamurtari
20

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 26 Shtator 2009
Match Time :18:00 h
 
Playground :Stadiumi i Qytetit Ersekë
Match referee(s):Remzi SADIKU
 

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues
MAINTAINER

    Zevendesimet

    Eventet
   Gol
   • 59' : Genc HYSENI ( 1 )
   • 66' : Armando SADIKU ( 1 )
    Karton i verdhe
    • 59' : Genc HYSENI ( 1 )
    • 29' : Roberto ALVIZ ( 1 )
    • 59' : Marius NGJELA ( 1 )
    • 83' : Beck Junior FLAVIO ( 1 )