HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 13 Gusht 2020
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10
 Kronika e ndeshjes: Java 21 - E premte, 12. Shkurt 2010 - 16:00 h

LaciFlamurtari
32

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E premte, 12 Shkurt 2010
Match Time :16:00 h
 
Playground :Fusha Sportive Laç
Match referee(s):Albano JANKU
 

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

 Eventet
Gol
 • 2' : Julian BRAHJA ( 1 )
 • 28' : Eduart TANUSHAJ ( 1 )
 • 6' : Emiljano VELIAJ ( 1 )
 • 25' : MIgen MEMELLI ( 1 )
 • 43' : Elton GRAMI ( 1 )
Karton i verdhe
 • 10' : Eduart TANUSHAJ ( 1 )
 • 12' : Valdan NIMANI ( 1 )
 • 83' : Emiliano CELA ( 1 )
 • 17' : Elton GRAMI ( 1 )