HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 26 Shkurt 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10

Player Information - MIgen MEMELLI

Personal data

Picture of MIgen MEMELLI
Name:MIgen MEMELLI
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Tuesday April 21GramozivsFlamurtari1001-------
Friday February 12LacivsFlamurtari1001-------
Sunday February 21FlamurtarivsKastrioti100--1-----
Sunday March 21FlamurtarivsTirana1001-------
Sunday March 28BesavsFlamurtari1002-1-----
Friday April 02FlamurtarivsDinamo1001-------
Sunday April 11SkenderbeuvsFlamurtari100--1-----
Saturday April 17FlamurtarivsKastrioti1002-------
Sunday April 25VllazniavsFlamurtari1001-------
Friday April 30FlamurtarivsApolonia1001-------
Friday May 14TeutavsFlamurtari1001-------
Wednesday May 19FlamurtarivsShkumbini1001-------
Games total120012-3-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2009-10Flamurtari66--13-4-----
Career Total66--13-4-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2009-102009-10FlamurtariSulmues