HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 24 Qershor 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10
 Kronika e ndeshjes: Java 9 - E shtunë, 31. Tetor 2009 - 16:00 h

ApoloniaFlamurtari
11

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 31 Tetor 2009
Match Time :16:00 h
 
Playground :Stadiumi "Loni Papuçiu" - Fier
Match referee(s):Remzi SADIKU
 

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues
TEAM STAFF
   MAINTAINER TEAM
     MAINTAINER

        Zevendesimet

        Eventet
       Gol
       • 67' : Charles OFOYEN ( 1 )
       • 78' : Artan SAKAJ ( 1 )
       Karton i verdhe
       • 38' : Kenan RAGIPOVIC ( 1 )
       • 51' : Mladen BRKIC ( 1 )
       • 58' : Ermir STRATI ( 1 )
       • 70' : Taulant KUQI ( 1 )
       • 84' : Ardit SHEHAJ ( 1 )
       • 93' : Argent HALILAJ ( 1 )