HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 20 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

U-21 Internationals
Rezultatet - Kualifikimi EURO 2013 (01.09.2011 - 10.09.2012)

E enjte, 01.09.2011 - 2. Java
 20:00 hMoldavia U-21Portugali U-210 - 2 
E premte, 02.09.2011 - 2. Java
 18:00 hShqiperia U-21Poloni U-210 - 3 
E martë, 06.09.2011 - 2. Java
 19:00 hShqiperia U-21Moldavia U-214 - 3 
 19:00 hPoloni U-21Rusia U-210 - 2 
E enjte, 06.10.2011 - 2. Java
 01:00 hPortugali U-21Poloni U-211 - 1 
E premte, 07.10.2011 - 2. Java
 16:00 hMoldavia U-21Rusia U-210 - 6 
E martë, 11.10.2011 - 2. Java
 16:30 hPoloni U-21Shqiperia U-214 - 3 
 18:00 hRusia U-21Portugali U-212 - 1 
E enjte, 10.11.2011 - 2. Java
 01:00 hPortugali U-21Moldavia U-215 - 0 
 17:00 hShqiperia U-21Rusia U-210 - 1 
E hënë, 14.11.2011 - 2. Java
 01:00 hShqiperia U-21Portugali U-212 - 2 
 01:00 hPoloni U-21Moldavia U-21 -  
E premte, 01.06.2012 - 2. Java
 01:00 hPortugali U-21Rusia U-21 -  
 01:00 hMoldavia U-21Poloni U-21 -  
E mërkurë, 06.06.2012 - 2. Java
 01:00 hPortugali U-21Shqiperia U-21 -  
E martë, 12.06.2012 - 2. Java
 01:00 hRusia U-21Shqiperia U-21 -  
E enjte, 06.09.2012 - 2. Java
 01:00 hRusia U-21Poloni U-21 -  
 01:00 hMoldavia U-21Shqiperia U-21 -  
E hënë, 10.09.2012 - 2. Java
 01:00 hRusia U-21Moldavia U-21 -  
 01:00 hPoloni U-21Portugali U-21 -  

9 Team(s) not playing: Azerbjxhan U-21, Austri U-21, Bjellorusi U-21, Skoci U-21, , Greqi U-21, Lihtenshtein U-21, Hungari U-21, Izrael U-21