HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 22 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

U-21 Internationals
E mërkurë, 06 Qershor 2012 01:00 h
 
Portugali U-21 vs Shqiperia U-21
 

Match details
Match Date :E mërkurë, 06 Qershor 2012
Match Time :01:00 h
 

Head-to-head

Portugali U-21 Stats Shqiperia U-21
5 Current rank 6
5 Matches 13
2/2/1 W/D/L (Total) 2/2/9
1/1/0 W/D/L (Home)2/2/4
1/1/1 W/D/L (Away)0/0/5
8Points8
11 : 5 Goals20 : 33
6 Difference-13
Portugali U-21 - Moldavia U-21 5:0 Highest won homeShqiperia U-21 - Azerbjxhan U-21 1:0
---- Highest loss homeShqiperia U-21 - Poloni U-21 0:3
Moldavia U-21 - Portugali U-21 0:2 Highest won away----
Rusia U-21 - Portugali U-21 2:1 Highest loss awaySkoci U-21 - Shqiperia U-21 5:2


History of matches
U-21 Internationals
2E hënë, 14. Nentor 201100:00Shqiperia U-21-Portugali U-212-2