HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 12 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

U-21 Internationals
E enjte, 06 Shtator 2012 01:00 h
 
Rusia U-21 vs Poloni U-21
 

Match details
Match Date :E enjte, 06 Shtator 2012
Match Time :01:00 h
 

Head-to-head

Rusia U-21 Stats Poloni U-21
4 Current rank 7
4 Matches 4
4/0/0 W/D/L (Total) 2/1/1
1/0/0 W/D/L (Home)1/0/1
3/0/0 W/D/L (Away)1/1/0
12Points7
11 : 1 Goals8 : 6
10 Difference2
Rusia U-21 - Portugali U-21 2:1 Highest won homePoloni U-21 - Shqiperia U-21 4:3
---- Highest loss homePoloni U-21 - Rusia U-21 0:2
Moldavia U-21 - Rusia U-21 0:6 Highest won awayShqiperia U-21 - Poloni U-21 0:3
---- Highest loss away----


History of matches
U-21 Internationals
2E martë, 06. Shtator 201118:00Poloni U-21-Rusia U-210-2