HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 22 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

U-21 Internationals
 Ekipi - Poloni U-21 [PolU21]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Filip KURTO  - (-)11--------
 Łukasz SKORUPSKI  - (-)11--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Damian AŁDAS  - (-)11----1-----
 Grzegorz KRYCHOWIAK  - (-)22-------1--
 Arkadiusz WOZNIAK  - (-)11--1-1-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 1-2--1--
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Kamil DRYGAS  - (-)1-1---11----
 Mateusz KLICH  - (-)22-11-1-----
 Michał KUCHARCZYK  - (-)11----1-----
 Tomasz KUPISZ  - (-)22----------
 Piotr MALARCZYK  - (-)3211--------
 Mateusz MATRAS  - (-)------------
 Mateusz MOZDZEN  - (-)1-1---------
 Pawel OLEKSY  - (-)11----------
 Paweł OLKOWSKI  - (-)22----------
 Miłosz PRZYBECKI  - (-)1-1---------
 Bartosz SALAMON  - (-)11-1--1-----
 Łukasz TYMINSKI  - (-)211---1-----
 Paweł WSZOLEK  - (-)1-1---------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 2-71-1--
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Ariel BORYSIUK  - (-)22--1-1-----
 Artur SOBIECH  - (-)11--1-------
 Lukasz TEODORCZYK  - (-)11--2-------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 6-81-1--
 Stafi i Poloni U-21 [Poloni U-21]

 Funksioni
Stefan MAJEWSKI  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer