HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 23 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10
Rezultatet - Java 25 (27.03.2010 - 28.03.2010)

E shtunë, 27.03.2010 - 25. Java
Show Events of Match 16:00 hDinamoKastrioti1 - 1  QS
Show Events of Match 16:00 hGramoziSkenderbeu0 - 2Has match summary SE
E diel, 28.03.2010 - 25. Java
Show Events of Match 15:00 hShkumbiniTeuta1 - 0  FSP
Show Events of Match 16:00 hLaciApolonia2 - 0   FSL
Show Events of Match 16:00 hTiranaVllaznia1 - 2  SS
Show Events of Match 16:00 hBesaFlamurtari1 - 2  BE