HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 20 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10
Rezultatet - Java 24 (19.03.2010 - 21.03.2010)

E premte, 19.03.2010 - 24. Java
Show Events of Match 16:00 hKastriotiBesa3 - 2  KA
E shtunë, 20.03.2010 - 24. Java
Show Events of Match 16:00 hSkenderbeuDinamo4 - 3  SK
Show Events of Match 16:00 hApoloniaShkumbini0 - 0  LP
Show Events of Match 16:00 hTeutaGramozi0 - 2  ND
E diel, 21.03.2010 - 24. Java
Show Events of Match 16:00 hVllazniaLaci1 - 0   LB
Show Events of Match 17:00 hFlamurtariTirana3 - 1  FL