HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 20 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10
KlasifikimiPozicioni EkipiPl W D L +/- Pts???
1same(1)Bylis6627213344:935
2same(2)Elbasani5327165642:1923
3up(4)Kamza5327165634:1816
4down(3)Lushnja5127149450:1040
5same(5)Partizani5127156641:3011
6same(6)Ada42271331143:2716
7same(7)Pogradeci4227126931:301
8same(8)Luftetari36271061137:38-1
9same(9)Beselidhja3427971128:34-6
10up(11)Bilisht Sport3127941426:44-18
11down(10)Burreli3027791123:34-11
12same(12)Gramshi2627681316:31-15
13up(14)Skrapari2527741625:51-26
14down(13)Turbina2427661529:39-10
15same(15)Memaliaj2027481515:35-20
16same(16)Sopoti1827531914:49-35


Superliga Play-off Kategoria 2-te