HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 13 Korrik 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10
KlasifikimiPozicioni EkipiPl W D L +/- Pts???
1same(1)Bylis311002:02
2same(2)Elbasani311002:11
3same(3)Kamza311001:01
-same(3)Partizani311001:01
-same(3)Pogradeci311001:01
6same(6)Burreli110101:10
-same(6)Gramshi110101:10
-same(6)Skrapari110101:10
-same(6)Sopoti110101:10
10same(10)Luftetari110100:00
-same(10)Lushnja110100:00
12same(12)Beselidhja010011:2-1
13same(13)Ada010010:1-1
-same(13)Bilisht Sport010010:1-1
-same(13)Turbina010010:1-1
16same(16)Memaliaj010010:2-2


Superliga Play-off Kategoria 2-te