HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 03 Mars 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12

Player Information - Stipe BULJAN

Personal data

Picture of Stipe BULJAN
Nationality: Croatia, Republic of Croatia, Republic of
Name: Stipe BULJAN
Birthday (Age): 21. Shtator 1983 (40)
Player Position: Mbrojtes

Games history


Games Startroster in out Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Autogol Penallti Demtim Penallti e humbur
Saturday September 10 Vllaznia vs Laci 1 0 0 - - - - - - - -
Friday September 16 Laci vs Bylis 1 0 0 - - - - - - - -
Saturday September 24 Apolonia vs Laci 1 0 0 - - - - - - - -
Sunday October 02 Laci vs Skenderbeu 1 0 0 - - - - - - - -
Friday October 14 Tomori vs Laci 1 0 0 - - 1 1 - - - -
Sunday October 30 Shkumbini vs Laci 1 0 0 - - 1 - - - - -
Friday November 18 Laci vs Kamza 1 0 0 - - - - - - - -
Sunday November 27 Teuta vs Laci 1 0 0 - - - - - - - -
Sunday December 04 Laci vs Kastrioti 1 0 0 1 - - - - - - -
Saturday December 17 Tirana vs Laci 1 0 0 - - - - - - - -
Friday December 23 Laci vs Flamurtari 1 0 0 - - - - - - - -
Sunday March 11 Laci vs Apolonia 1 0 0 - - - - - - - -
Sunday March 25 Laci vs Tomori 1 0 0 - - - - - - - -
Sunday April 01 Dinamo vs Laci 1 0 0 - - - - - - - -
Monday April 09 Laci vs Shkumbini 1 0 0 - - - - - - - -
Sunday April 22 Kamza vs Laci 1 0 1 - - - - - - - -
Wednesday April 25 Laci vs Teuta 1 0 0 - - - - - - - -
Sunday April 29 Kastrioti vs Laci 1 0 0 - - - - - - - -
Saturday May 12 Flamurtari vs Laci 1 0 0 - - - - - - - -
Games total 19 0 1 1 - 2 1 - - - -


Personal statistics


Competition Team Played Startroster in out Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Autogol Penallti Demtim Penallti e humbur
Kupa e Shqiperise 2019-20 Laci - - - - - - - - - - - -
Kupa e Shqiperise 2018-19 Laci - - - - - - - - - - - -
Kupa e Shqiperise 2017-18 Laci - - - - - - - - - - - -
Kupa e Shqiperise 2016-17 Laci - - - - - - - - - - - -
Kategoria Superiore 2015-16 Laci 12 12 - - - 1 1 - 1 - - -
Kupa e Shqiperise 2015-16 Laci 2 2 - - - - - - - 1 - -
Kategoria Superiore 2014-15 Laci 16 16 - - 1 - - - - - - 1
Kupa e Shqiperise 2014-15 Laci 2 2 - - - - - - - - - -
Kategoria Superiore 2013-14 Laci 10 10 - - 1 1 1 - - - - -
Kupa e Shqiperise 2013-14 Laci 1 1 - - - - - - - - - -
Kategoria Superiore 2012-13 Laci 6 6 - - 3 - 1 - - - - -
Kupa e Shqiperise 2012-2013 Laci 1 1 - - - - - - - - - -
Kategoria Superiore 2011-12 Laci 9 9 - - 1 - 2 1 - - - -
Kategoria Superiore 2010-11 Laci 15 15 - 1 3 - 2 1 - - - -
Career Total 74 74 - 1 9 2 7 2 1 1 - 1

Playing career


Competition Season Team Function / Position
Kupa e Shqiperise 2019-20 2019-20 Laci Mbrojtes
Kupa e Shqiperise 2018-19 2018-19 Laci Mbrojtes
Kupa e Shqiperise 2017-18 2017-18 Laci Mbrojtes
Kupa e Shqiperise 2016-17 2016-17 Laci Mbrojtes
Kategoria Superiore 2015-16 2015-16 Laci Mbrojtes
Kupa e Shqiperise 2015-16 2015-16 Laci Mbrojtes
Kategoria Superiore 2014-15 2014-15 Laci Mbrojtes
Kupa e Shqiperise 2014-15 2014-15 Laci Mbrojtes
Kategoria Superiore 2013-14 2013-14 Laci Mbrojtes
Kupa e Shqiperise 2013-14 2013-14 Laci Mbrojtes
Kategoria Superiore 2012-13 2012-13 Laci Mbrojtes
Kupa e Shqiperise 2012-2013 2012-13 Laci Mbrojtes
Kategoria Superiore 2011-12 2011-12 Laci Mbrojtes
Kategoria Superiore 2010-11 2010-11 Laci Mbrojtes