HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 25 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2010-11

Player Information - Edvin BAKAJ

Personal data

Picture of Edvin BAKAJ
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Edvin BAKAJ
Birthday (Age):09. Tetor 1987 (36)
Player Position:Portier

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
Monday August 23BesavsSkenderbeu100------
Saturday August 28DinamovsBesa100------
Saturday September 11BesavsFlamurtari100------
Sunday September 19BesavsTeuta100------
Monday September 27ShkumbinivsBesa100------
Saturday October 02BesavsVllaznia100------
Saturday October 16ElbasanivsBesa100------
Monday October 25BesavsTirana100------
Saturday October 30BylisvsBesa100------
Saturday November 06BesavsKastrioti100------
Friday November 12LacivsBesa100------
Tuesday November 30BesavsDinamo100------
Monday December 13FlamurtarivsBesa100------
Saturday December 18TeutavsBesa100--1---
Friday December 24BesavsShkumbini100------
Games total1500--1---


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
Kupa e Shqiperise 2019-20Tirana----------
Kupa e Shqiperise 2018-19Tirana----------
Kupa e Shqiperise 2017-18Tirana----------
Kupa e Shqiperise 2016-17Tirana----------
Kupa e Shqiperise 2015-16Tirana11--------
Kategoria Superiore 2014-15Tirana33---11---
Kupa e Shqiperise 2014-15Tirana11----1---
Kategoria Superiore 2013-14Laci77------1-
Kupa e Shqiperise 2013-14Laci11--------
Kategoria Superiore 2012-13Laci44--------
Kupa e Shqiperise 2012-2013Laci11--------
Kategoria 1 2011-12Besa11--------
EUROPA League 2010-11Besa----------
Kategoria Superiore 2010-11Dinamo22--------
Kategoria Superiore 2010-11Besa88----1---
Superkupa 2010Besa----------
Kategoria Superiore 2009-10Besa11----1---
Career Total3030---14-1-

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20TiranaPortier
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19TiranaPortier
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18TiranaPortier
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17TiranaPortier
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16TiranaPortier
Kategoria Superiore 2014-152014-15TiranaPortier
Kupa e Shqiperise 2014-152014-15TiranaPortier
Kategoria Superiore 2013-142013-14LaciPortier
Kupa e Shqiperise 2013-142013-14LaciPortier
Kategoria Superiore 2012-132012-13LaciPortier
Kupa e Shqiperise 2012-20132012-13LaciPortier
Kategoria 1 2011-122011-12BesaPortier
EUROPA League 2010-112010-11BesaPortier
Kategoria Superiore 2010-112010-11DinamoPortier
Kategoria Superiore 2010-112010-11BesaPortier
Superkupa 20102010BesaPortier
Kategoria Superiore 2009-102009-10BesaPortier