HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 26 Shkurt 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2010-11

Player Information - Jahmir HYKA

Personal data

Picture of Jahmir HYKA
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Jahmir HYKA
Birthday (Age):03. Gusht 1988 (35)
Height:168 cm
Weight:57 kg
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Thursday February 03TiranavsSkenderbeu010--------
Sunday February 06TiranavsBesa010--------
Sunday February 20TiranavsShkumbini100--------
Saturday February 26VllazniavsTirana100--------
Monday March 07TiranavsTeuta100--------
Saturday March 12KastriotivsTirana100--------
Sunday March 20TiranavsShkumbini1001-------
Friday April 01DinamovsTirana100--------
Monday April 11TiranavsLaci1002-------
Friday April 15TiranavsElbasani1011-------
Wednesday April 20VllazniavsTirana100--------
Games total9214-------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Uefa Nation League 2018Shqiperi------------
Kualifikimi Boterori Rusi 2018Shqiperi3121--1-----
Fifa World Cup - Brazil 2014Shqiperi2-2---------
Kategoria Superiore 2010-11Tirana75214-------
Kupa e Shqiperise 2010-11Tirana------------
EURO 2012 - Ukraine & PolandShqiperi4-4---------
U-21 InternationalsShqiperia U-21------------
Ndeshje miqesoreShqiperi4222--------
Kualifikimi - Boterori 2010Shqiperi1-1---------
Career Total2181344-1-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Uefa Nation League 20182018ShqiperiMesfushor
Kualifikimi Boterori Rusi 20182016-17ShqiperiMesfushor
Fifa World Cup - Brazil 20142012-13ShqiperiMesfushor
Kategoria Superiore 2010-112010-11TiranaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2010-112010-11TiranaMesfushor
EURO 2012 - Ukraine & Poland2010ShqiperiMesfushor
U-21 Internationals2010Shqiperia U-21Mesfushor
Ndeshje miqesore2009-10ShqiperiMesfushor
Kualifikimi - Boterori 20102008ShqiperiMesfushor