HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 22 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2014-15

Player Information - Altin HOXHA

Personal data

Picture of Altin HOXHA
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Altin HOXHA
Birthday (Age):21. Tetor 1990 (33)
Player Position:Mesfushor

Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2014-15Teuta------------
Kategoria 1 2014-15Beselidhja------------
Kategoria Superiore 2013-14Teuta1-1---------
EUROPA League 2012-13Teuta11----1-----
Kategoria Superiore 2012-13Teuta523---2-----
Kategoria Superiore 2011-12Teuta115611-1-----
Kategoria Superiore 2010-11Teuta1212-1-15-----
U-21 InternationalsShqiperia U-211-1---------
Kategoria Superiore 2009-10Teuta1612411-2-----
Career Total47321532111-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2014-152014-15TeutaMesfushor
Kategoria 1 2014-152014-15BeselidhjaMesfushor
Kategoria Superiore 2013-142013-14TeutaMesfushor
EUROPA League 2012-132012-13TeutaMbrojtes
Kategoria Superiore 2012-132012-13TeutaMesfushor
Kategoria Superiore 2011-122011-12TeutaMesfushor
Kategoria Superiore 2010-112010-11TeutaMbrojtes
U-21 Internationals2010Shqiperia U-21Mbrojtes
Kategoria Superiore 2009-102009-10TeutaMbrojtes