HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 29 Maj 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15

Player Information - Shkelzen RUCI

Personal data

Picture of Shkelzen RUCI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Shkelzen RUCI
Jersey Number:12
Player Position:Portier

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
Saturday, 23/08/2014ElbasanivsSkenderbeu100------
Wednesday, 17/12/2014LacivsElbasani100------
Saturday, 20/12/2014ElbasanivsPartizani100------
Sunday, 25/01/2015ElbasanivsSkenderbeu100--1---
Saturday, 31/01/2015KukësivsElbasani100------
Sunday, 08/02/2015ElbasanivsTeuta100------
Saturday, 14/02/2015TiranavsElbasani100------
Sunday, 22/02/2015ElbasanivsFlamurtari100------
Saturday, 28/02/2015VllazniavsElbasani100------
Saturday, 21/03/2015SkenderbeuvsElbasani100------
Sunday, 12/04/2015TeutavsElbasani100------
Saturday, 18/04/2015ElbasanivsTirana100------
Saturday, 25/04/2015FlamurtarivsElbasani100------
Saturday, 02/05/2015ElbasanivsVllaznia100------
Saturday, 09/05/2015ApoloniavsElbasani100--11--
Games total1500--21--


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
Kategoria Superiore 2019-20Luftetari----------
Kategoria Superiore 2018-19Luftetari----------
Kategoria Superiore 2017-18Luftetari11--------
Kategoria Superiore 2016-17Luftetari66----1---
Kategoria Superiore 2015-16Bylis44----2---
Kategoria Superiore 2014-15Elbasani77----21--
Kategoria Superiore 2013-14Bylis22---11---
Kategoria 1 2012-13Elbasani----------
Kategoria 1 2011-12Elbasani22----1---
Kategoria Superiore 2010-11Elbasani1-1-------
Career Total23221--171--

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2019-202019-20LuftetariPortier
Kategoria Superiore 2018-192018-19LuftetariPortier
Kategoria Superiore 2017-182017-18LuftetariPortier
Kategoria Superiore 2016-172016-17LuftetariPortier
Kategoria Superiore 2015-162015-16BylisPortier
Kategoria Superiore 2014-152014-15ElbasaniPortier
Kategoria Superiore 2013-142013-14BylisPortier
Kategoria 1 2012-132012-13ElbasaniPortier
Kategoria 1 2011-122011-12ElbasaniPortier
Kategoria Superiore 2010-112010-11ElbasaniPortier