HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 19 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16
 Ekipi - Bylis [Byl]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Stivi FRASHERIStivi FRASHERI  Republika e Shqiperise29. Gusht 1990 (33)1616----3---
 Mikel KALOSHIMikel KALOSHI  - (-)11--------
 Kushtrim MUSHICAKushtrim MUSHICA  Republika e Kosoves01. Maj 1985 (39)1212--------
 Shkelzen RUCIShkelzen RUCI  Republika e Shqiperise- (-)66----2---
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 --5---
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Albi ALLAAlbi ALLA  Republika e Shqiperise01. Shkurt 1993 (31)1515-1--6-----
 Julian BRAHJAJulian BRAHJA  Republika e Shqiperise06. Dhjetor 1980 (43)1514121-4-----
 Arvid BREGASIArvid BREGASI  - (-)211---------
 Dusko DUKICDusko DUKIC  - (-)1616-2--8-----
 Bruno LIPIBruno LIPI  Republika e Shqiperise07. Prill 1994 (30)11-1--1-----
 Samir SAHITISamir SAHITI  Republika e Kosoves15. Gusht 1988 (35)312---1-----
 Amir BILALIAmir BILALI  Macedonia, the former Yugoslav15. Maj 1994 (30)1311212-3-----
 Serxhio GJONBRATISerxhio GJONBRATI  - (-)743---1-----
 Elton BASRIUElton BASRIU  Republika e Shqiperise- (-)10822--3-----
 Borislav SIMICBorislav SIMIC  - (-)252321-162----
 Maringlen SHOSHAJMaringlen SHOSHAJ  Republika e Shqiperise29. Janar 1987 (37)1091--13-----
 Abdelaye DIAKITEAbdelaye DIAKITE  - (-)44----1-----
 Ahmet HALITIAhmet HALITI  Republika e Kosoves29. Shtator 1988 (35)1313-1--1-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 32432----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Elis DOKSANIElis DOKSANI  - (-)11----------