HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 10 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Lajme nga kombetarja e Shqiperise
Stadiumi pa uje te ngrohte, Dhales debaton
nga AlbaniaSoccer    E enjte, 10 Shtator 2009 02:20    pdfShtypEmail
fshf_stadiumiNe Stadiumin kombetar « Qemal Stafa » nuk ka munguar surprizat edhe pas ndeshjes te cilat kane patur si protagonist dretorin e implantit sportive, z. Perikli Dhales i cili eshte...
Lexo ma...
 
Bogdani protagonist, debuton Vila, Ujkani
nga AlbaniaSoccer    E enjte, 10 Shtator 2009 02:15    pdfShtypEmail
bogdani_ndaj_danimarkesTë veçanta:- Në fillim të takimit, kapiteni i Shqipërisë, Ervin Skela, mbajti një fjalë të shkurtër, ku bëri thirrje për fair-play, me rastin e përvjetorit...
Lexo ma...
 
Kuqezinjtë rikthehen sërish në grumbullim
nga Klevis Bejkolli    E diel, 06 Shtator 2009 06:20    pdfShtypEmail
skela_dallku_cana1_375891509Trajneri Kuze pas stërvitjes të zhvilluar dje paradite në stadiumin e Kavajës i ka lënë të lirë lojtarët  të cilët do të rikthehen sërish sot në...
Lexo ma...
 
Ahmed Jonuzi mungon ndaj Azerbaixhanit
nga AlbaniaSoccer    E shtunë, 05 Shtator 2009 15:25    pdfShtypEmail
shpresat_1Sulmuesi kryesor i kombetares se Shqiperise U-21 Ahmed Jonuzi eshte i pamundshem per tu aktivizuar ne takimin e sotem ndaj Azerbaixhan. Sulmuesi i Vorksla eshte prekur nga i njejti virus stomaku qe...
Lexo ma...
 
Rezultate Live - U-21 dhe Kosova Superlige
nga AlbaniaSoccer    E shtunë, 05 Shtator 2009 14:59    pdfShtypEmail
rezultatet_live_livescore_albania_kosovaAlbaniasoccer ju ofron te ndiqni LIVE rezultatet e te gjitha ndeshjeve te Kategorise Superiore per Kosoven dhe ndeshjen e U-21 Shqiperi - Azerbaixhan me informacione te ndryshme rreth ketyre...
Lexo ma...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL