HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 19 Janar 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Dorian Bylykbashi: Edhe guri ne veshka me duhej!
nga Klevis Bejkolli   E mërkurë, 30 Shtator 2009 13:52   pdfShtypEmail

dorian_bylykbashiDorian Bylykbashi i cili nuk u aktivizua ne ndehjen e fundit te cilen, Krivbas e humbi ne shtepi 0-1 ka pas disa shqtesime shendetesore te cilat po i kalon me sukses.

“Kam patur disa shqetesime ne veshka dhe u konstatua nga doktorat pas analizave qe kisha masë me gurreza u shpreh Dorian Bylykbashi per Albaniasoccer.com

“Menjehere u morren masat e duhura dhe une vajta ne spital, ku u krye edhe bombardimi me lazer",  vazhdoi mesfushori shqiptar i cili pritet te jete gati pas 10 ditesh.

“Goditjen e kreva disa dite me pare dhe kam dale ne stervitje. Shpresoj qe shume shpejt te rrifilloj ri aktivizimin"  u shpreh kapiteni Krivbas, i cili mendon se skuadra i ka potencialet per te mos rene nga kategoria

“Eshte e vertete qe jemi ne vend te fundit dhe kemi vetem nje pike, por ka akoma kampionat. Ne i kemi potencialin e duhur ne skuader dhe mendoj se do e kalojme me sukses kete gjendje turbulluese", perfundoi prononcimin e tij per Albaniasoccer.com ,  Dorian Bylykbashi

 


busy
komente