order viagra online canada
viagra niaspan
cialis 20mg 12 preisvergleich
generic cialis prices
sildenafil prices
where to buy viagra
cialis vs levitra
is there a generic drug for viagra
overseas viagra sale
viagra vs cialis vs levitra
brand viagra 100mg
online pharmacy safety
order viagra online
cialis online pharmacy
HOT NEWS
Nderpritet ndeshja ne Elbasan » Perseri tifozet e Tiranes behen shkak per nderprer...
Flet Shkembi ne pushim te ndeshjes » Blendi Shkembi i uroj portjerit Gjonikaj,i cili ja...
Nderpritet per disa minuta ndeshja ne Korçe » Eshte disi e quditshme qe ne Korce ndeshja u nderp...
Vllaznia kalon ne dore te bashkise » Keshilli bashkiak i Shkodres ka shfuqizuar kompani...
Nderpritet ndeshja ne Loro Boriçi sepse mungon amb... » Ndodhe edhe kjo.qe albitrat e takimi te kujtohen p...
Flamurtari-Skenderbeu:3 lojtare shoqerohen ne spit... » Duket e quditeshme por plot tre lojtar jane shoqer...
Partizani mund paster Teuten » Dje u zhvilluan dy ndeshjet e para te javes se 5-t...
Ilirian Permeti.Pejicit nuk i detyrohemi asgje » Ne lidhje me pretendimet qe ka kroati,Pero Pejic, ...
Kategoria Superiore / Fitojne Partizani dhe Tirana... » Skuadra e Partizanit ka fituar ne Kukes nje takim ...
Disiplina/ Gjoba she denime per tifozerite e Tiran... » Komisioni i disiplines prane FSHF-se shpalli denim...
E enjte, 27 Nentor 2014
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Lajme nga Shqiperia
Sampaio:Disa lojtar nuk dhane ate qe duhet ne fushe
nga Albaniassocer    E shtunë, 08 Mars 2014 15:21    pdf Shtyp Email
partizaniiiiNe radhe te pare duhet te komplimentoj ekipin e Teutes qe luajti me mire se ne.Siç e kam thene gjate javes ekipi durrsak eshte nder me te miret ne kampjonat.Barazuam ne fund sepse beme nje levizje...
Lexo ma...
 
Biturku:Albitri kondicjonoi ndeshjen
nga Albaniassocer    E shtunë, 08 Mars 2014 15:14    pdf Shtyp Email
Teuta2 Nuk e merituam kete humbje sepse u denuam ne minutat shtese me disa raste te dyshimta dhe mund te them me plot goje qe albitri kondicjonoi ndeshjen.Edhe kartoni i kuq i Samb nuk ishte i drejte per...
Lexo ma...
 
Starova:Mungesa po na prishin pune
nga Albaniassocer    E shtunë, 08 Mars 2014 15:09    pdf Shtyp Email
Kukesi-Partizani-ndeshje-miqesore Nuk jam i kenaqur me ndeshjen.Ishim te pa kujdeseshem.Arritem te barazonim rezultatin por u goditem perseri me fillim e pjeses se dyte.Mesfusha po çalon shume sepse po kemi edhe mungesa.Objektivat...
Lexo ma...
 
Altin Lala zgjidhet ndihmes i De Biazit
nga Albaniassocer    E hënë, 03 Mars 2014 22:25    pdf Shtyp Email
Kombetarja-ne-stervitje Altin Lala,ish kapiteni i kombetares shqiptare,eshte zgjedhur zyrtarisht si ndihmes trajner i kombetares shqiptare.Ish mesfushori i Hannoverit u shpreh shume i kenaqur me emerimin e tije.Per mua...
Lexo ma...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL