HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 27 Shtator 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Ndeshje miqesore

Player Information - Ermir Lenjani

Personal data

Picture of Ermir Lenjani
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Ermir Lenjani
Birthday (Age):05. Gusht 1989 (32)
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Friday November 14FrancavsShqiperi101--------
Monday November 17ItalivsShqiperi100--------
Saturday June 13ShqiperivsFranca100--------
Saturday March 26AustrivsShqiperi1001-------
Tuesday March 29LuksemburgvsShqiperi010--------
Sunday May 29ShqiperivsKatar1011-------
Friday June 03UkrainevsShqiperi101--------
Wednesday August 31ShqiperivsMaroku101--------
Sunday June 04LuksemburgvsShqiperi101--------
Monday November 13TurqivsShqiperi100--------
Games total9152-------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Uefa Nation League 2018Shqiperi------------
Kualifikimi Boterori Rusi 2018Shqiperi11-1------1-
Euro 2016 - France 2016Shqiperi11----------
Kualifikimi EURO 2016 - France 2016Shqiperi321-1-1-----
Ndeshje miqesoreShqiperi33-22-------
Career Total87133-1---1-

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Uefa Nation League 20182018ShqiperiMesfushor
Kualifikimi Boterori Rusi 20182016-17ShqiperiMesfushor
Euro 2016 - France 20162016ShqiperiMesfushor
Kualifikimi EURO 2016 - France 20162016ShqiperiMesfushor
Ndeshje miqesore2009-10ShqiperiMesfushor