HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 21 Mars 2023
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Ndeshje miqesore
 Kronika e ndeshjes: Miqesore 2017 - E hënë, 13. Nentor 2017 - 19:30 h

TurqiShqiperi
23

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E hënë, 13 Nentor 2017
Match Time :19:30 h
Match number :3
 
 

 Formacionet
Portier
  Mbrojtes
   Mesfushor
    Sulmues


     Tranjer
       Eventet
      Gol
       • 24' : Armando SADIKU ( 1 )
       • 39' : Armando SADIKU ( 1 )
       • 55' : Eros Grezda ( 1 )
       Karton i verdhe-kuq
        • 41' : Ledion MEMUSHAJ ( 1 )