HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 13 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Ndeshje miqesore

Player Information - Mergim MAVRAJ

Personal data

Picture of Mergim MAVRAJ
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Mergim MAVRAJ
Birthday (Age):09. Qershor 1986 (38)
Jersey Number:15
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Tuesday March 26ShqiperivsLituania100--------
Friday November 14FrancavsShqiperi1001-------
Monday November 17ItalivsShqiperi100--------
Saturday March 26AustrivsShqiperi100--------
Sunday May 29ShqiperivsKatar100--------
Friday June 03UkrainevsShqiperi100--1-----
Wednesday August 31ShqiperivsMaroku100--------
Sunday June 04LuksemburgvsShqiperi100--------
Monday November 13TurqivsShqiperi100--------
Games total9001-1-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Uefa Nation League 2018Shqiperi------------
Kualifikimi Boterori Rusi 2018Shqiperi55----1-----
Euro 2016 - France 2016Shqiperi11----1-----
Kualifikimi EURO 2016 - France 2016Shqiperi22--1-1-1---
Fifa World Cup - Brazil 2014Shqiperi55----2-----
Ndeshje miqesoreShqiperi33--1-1-----
Career Total1616--2-6-1---

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Uefa Nation League 20182018ShqiperiMbrojtes
Kualifikimi Boterori Rusi 20182016-17ShqiperiMbrojtes
Euro 2016 - France 20162016ShqiperiMbrojtes
Kualifikimi EURO 2016 - France 20162016ShqiperiMbrojtes
Fifa World Cup - Brazil 20142012-13ShqiperiMbrojtes
Ndeshje miqesore2009-10ShqiperiMbrojtes