HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 01 Qershor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Ndeshje miqesore

Player Information - Ansi AGOLLI

Personal data

Picture of Ansi AGOLLI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Ansi AGOLLI
Birthday (Age):11. Tetor 1982 (40)
Height:178 cm
Weight:72 kg
Jersey Number:7
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Wednesday March 03ShqiperivsIrlanda e Veriut101--------
Tuesday March 26ShqiperivsLituania100--1-----
Friday November 14FrancavsShqiperi100--1-----
Monday November 17ItalivsShqiperi100--------
Saturday March 26AustrivsShqiperi100--------
Sunday May 29ShqiperivsKatar010--------
Friday June 03UkrainevsShqiperi100--------
Wednesday August 31ShqiperivsMaroku010--------
Games total621--2-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Uefa Nation League 2018Shqiperi------------
Kualifikimi Boterori Rusi 2018Shqiperi55--1-2-----
Euro 2016 - France 2016Shqiperi11----------
Kualifikimi EURO 2016 - France 2016Shqiperi33----2-----
Fifa World Cup - Brazil 2014Shqiperi33----2-----
EURO 2012 - Ukraine & PolandShqiperi44---1------
Ndeshje miqesoreShqiperi4221--2-----
Kualifikimi - Boterori 2010Shqiperi22----1-----
Career Total222021119-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Uefa Nation League 20182018ShqiperiMbrojtes
Kualifikimi Boterori Rusi 20182016-17ShqiperiMbrojtes
Euro 2016 - France 20162016ShqiperiMbrojtes
Kualifikimi EURO 2016 - France 20162016ShqiperiMbrojtes
Fifa World Cup - Brazil 20142012-13ShqiperiMesfushor
EURO 2012 - Ukraine & Poland2010ShqiperiMesfushor
Ndeshje miqesore2009-10ShqiperiMesfushor
Kualifikimi - Boterori 20102008ShqiperiMesfushor